zpět na úvodní stránku

Místo konání

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Čtyřhvězdičkový Hotel Clarion Congress České Budějovice patří k nejvyhledávanějším hotelům ve městě, a to díky prvotřídní kvalitě poskytovaných služeb a také svým umístěním přímo v centru města (jen 5 minut chůze od historického centra). Jedná se o elegantně zařízený 17 podlažní hotel, který disponuje moderním kongresovým centrem o 6 zasedacích prostorech s celkovou kapacitou až 650 osob. Hotel prošel v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí.

Doprava

České Budějovice díky své poloze nabízejí výbornou dopravní dostupnost, jak automobilovou, tak autobusovou a vlakovou. Clarion Congress Hotel se nachází necelých 20 minut chůze k hlavnímu a  autobusovému nádraží.

Parkování

Hotel Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí pro ubytované hosty soukromé parkovací plochy za poplatek 250 Kč za den. Neubytovaní hosté platí poplatek 40 Kč za hodinu. V případě zaplnění kapacity, lze využít dalších možností parkování v blízkosti hotelu, např. naproti v IGY centrum, kde však není možné parkovat přes noc. Vhodnou alternativou je parkování v centru ČB na Mariánském ná městí. Podrobnosti a další možnosti parkování naleznete zde. Upozorňujeme, že kapacity všech parkovišť jsou limitované. Doporučujeme přijet s dostatečným předstihem před kongresem, abyste si zabezpečili potřebné místo na parkování.

TECHNICKÝ SEKRETARIÁT KONGRESU
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Tel.: +420 284 001 444
E-mail: orl2023@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2022–2023 GUARANT International spol. s r.o.